026 - 3795395
Home > Over Kinran > Ons team
Filter op
Bouwkunde Intern Milieu Projectleiders Ruimtelijke ordening

Aiko Slokker

Regisseur en Casemanager Wabo
Let's connect!
a.slokker@kinran.nl

Alo Refwutu

Anouk Peek

Arina de Wit

Auke Blok

Adviseur Ruimtelijke Ontwikkeling
Let's connect!
a.blok@kinran.nl

Bart van Zeilen

Toezichthouder Milieu
b.vanzeilen@kinran.nl

Bjorn Blokzijl

Adviseur Ruimtelijke Ordening en APV
Let's connect!
b.blokzijl@kinran.nl

Eline Wijers

Enno Grasmeijer

Adviseur Ruimtelijke Ordening, Asbest en Veiligheid
Let's connect!
e.grasmeijer@kinran.nl

Folkert Jongsma

Adviseur Ruimtelijke Ordening en Wonen
Let's connect!
f.jongsma@kinran.nl

Iris van der Burght

Jan Waals

Regisseur en Casemanager Wabo
Let's connect!
j.waals@kinran.nl

Jeroen de Bruijn

Adviseur Ruimtelijke Ordening
Let's connect!
j.debruijn@kinran.nl

Jeroen Gemser

Adviseur Ruimtelijke Ordening
Let's connect!
j.gemser@kinran.nl

Joris Grob

Kirsten Oudmaijer

Machiel van Staveren

Marc van Eimeren

Adviseur Ruimtelijke Ordening en Omgevingswet
Let's connect!
m.vaneimeren@kinran.nl

Mark Konings

Projectleider Wabo en Omgevingswet VTH (extern) en Teamcoördinator (intern)
Let's connect!
m.konings@kinran.nl

Natasja Versteegh

Strategisch Adviseur Ruimtelijke Ontwikkeling, Teamcoördinator (intern)
Let's connect!
n.versteegh@kinran.nl

Nezihat Kinran

Adviseur HR en Teamcoördinator (intern)
Let's connect!
nezihat@kinran.nl

Pieter Visser

Adviseur Ruimtelijke Ordening
Let's connect!
p.visser@kinran.nl

Rachel Looijenga

Robert Beelen

Adviseur Ruimtelijke Ordening
Let's connect!
r.beelen@kinran.nl

Robert Versluis

Adviseur Milieu Vergunningen Agrarisch
Let's connect!
r.versluis@kinran.nl

Rosa Alferink

Adviseur Energietransitie en Vergunningen
Let's connect!
r.alferink@kinran.nl

Suzy Zijlmans

Beleidsadviseur Openbare Ruimte
Let's connect!
s.zijlmans@kinran.nl

Tygo Denkers

Vera de Vries

Adviseur Ruimtelijke Ordening
Let's connect!
v.devries@kinran.nl

Vinod Sewnundun

Adviseur Ruimtelijke Ordening
Let's connect!
v.sewnundun@kinran.nl

Wouter van Pernis

Project-en Programmanager Omgevingswet VTH
Let's connect!
w.vanpernis@kinran.nl
Toon meer